Skleněné stěny

Společnost "J.A.P.", spol. s r.o., nabízí řadu produktů, které splňují vysoké požadavky na užívání skla v exteriéru či interiéru díky své kvalitě, funkčnosti, spolehlivosti a jedinečnému designu. Mezi tyto produkty patří skleněné stěny, skleněné příčky, dělící stěny a kování na sklo.

Nekonečné možnosti řešení designu v interiéru

Na veškeré skleněné produkty značky Grafosklo je možné si vybrat z tisíců různých motivů včetně uplatnění vlastních fotografií, které ovšem musí být dodány zákazníkem v příslušném tiskovém rozlišení. Všechny produkty Grafoskla jsou vyráběné z bezpečnostního kaleného skla, tudíž je zde záruka vysoké bezpečnosti a to ve velkých skleněných plochách.

10 TYPŮ SKLENĚNÝCH STĚN

 

Skleněné dělící stěny jsou moderním designovým prvkem

Skleněné stěny najdou uplatnění v administrativních budovách, kancelářích, obchodních centrech i bytech. Skleněné dělící stěny se stanou nepřehlédnutelným prvkem ve vašem interiéru.

Pro skleněné příčky navrhujeme kalené (ESG) sklo. Tloušťka skla je od 8 mm, přes nejpoužívanějších 10 mm a 12 mm (větší rozměry). Můžete si vybrat z různých druhů skel: čiré sklo, satináto a grafosklo. Při výběru čirého skla je dokonale zachována propustnost světla.

Nabízíme také mnoho druhů kování pro skleněné příčky: hranaté či kulaté, které pěkně ladí s ostatními doplňky.

www.sklenenastena.cz