Nerezové zábradlí

Společnost J.A.P., spol. s r.o., vyrábí a nabízí vysoce kvalitní nerezové zábradlí stavebnicového systému pro vnitřní i venkovní použití. Zábradlí je určeno pro betonová schodiště, montovaná schodiště, balkóny a balustrády. Právě nerezové zábradlí je velice moderním a zároveň esteticky působivým prvkem a doplňkem téměř jakéhokoliv typu schodiště, balkonu, terasy, apod.

Zábradlí stavebnicového typu přesně podle vašich představ

Kombinace jednotlivých dílů umožňuje vytvořit si moderní designové zábradlí podle svých představ doslova na míru každého schodiště. Součástí zábradlí jsou většinou sloupky, které nabízíme v nerezovém provedení hranatém, kulatém či plochém. Ty se pak dají ukotvit jak z boku, tak i ze shora schodů. Dále je nedílnou součástí zábradlí i jeho výplň, která může být prutová, lanková či skleněná. A v neposlední řadě spojovací komponenty, které jsou taktéž převážně z nerezu (vyjma dřevěných madel).

Nerezové zábradlí z dílny J.A.P. kombinujte se dřevem i sklem

Stavebnicové nerezové zábradlí nabízí jednotlivé komponenty dle vlastního výběru, proto je možné různě kombinovat materiálové složení zábradlí. V současné době je velice žádaná a působivá kombinace skleněné výplně s nerezovými pruty či lanky. Právě nerez jako takový má obrovskou výhodu v tom, že ho lze volně kombinovat a to jak se dřevem, tak i sklem. Zábradlí tak může vnést do interiéru moderní nadčasový vzhled.

 

Druhy výplní zábradlí

Součástí výrobního programu společnosti J.A.P. jsou výplně variabilního stylu založeného na čistém designu, kvalitě ukončení a instalaci výplní ke sloupkům. Mezi nerezové výplně lze vhodně přidat skleněné výplně s čirým, matným nebo potištěným sklem tzv. Grafosklem.

Skleněná výplň zábradlí - moderní vzhled

Skleněná výplň  je z kvalitního a bezpečnostního kaleného skla, kdy nejobvyklejší variantou výplně zábradlí je kombinace skleněných výpní a kovových sloupků a dřevěného či nerezového madla, avšak současným velice moderním trendem jsou celoskleněná zábradlí bez sloupků kotvené přes nerezové puky do přímo do schodiště.

Jednoduchost montáže zábradlí

Nespornou výhodou našeho nerezového zábradlí je velice jednoduchá montáž. Zábradlí si můžete s pomocí instruktážního videa níže namontovat sami. Můžete se však také obrátit na specializovanou montážní nebo stavební firmu.