KOMBO

Stahovací schody KOMBO
Provedení:
protipožární
 
Umístění:
strop
 
Víko:
sendvičové – dřevěný rám opatřen fungicidním roztokem proti plísním a houbám vyplněný izolačními materiály je opláštěný zinkovaným plechem, pohledová část je lakována v bílé barvě a kryta ochrannou fólií
 
Zateplení:
ano, k = 0,71 W/m2.K
 
Požární odolnost:
ano, EI130/EI230/EW30
 
Barva rámu:
bílá RAL
 
Barva schodnic:
černá RAL + galvanický pozink
 

Protipožární stahovací schody Kombo

Protipožární stahovací schody Kombo jsou díky své konstrukci s izolačními výplněmi ideálním řešením pro nízkoenergetické a pasivní domy.

Stahovací schody Kombo mají plechové sendvičové víko, které je zabudované do stropu. Uvnitř víka je tepelná a protipožární izolace. Spára mezi víkem a rámem je těsněná protipožární zpěňovací páskou.
Na konstrukci rámu je upevněn harmonikový žebřík spojený s víkem. Celý prostor stahovacích schodů je shora uzavřen zatepleným víkem. Pohledová část víka je pak řešena bílou barvou s ochrannou folií čímž zabudované stahovací schody nenarušují vzhled stropu a naopak jsou moderním řešením.

Schodnice stahovacích schodů Kombo jsou z oceli s nátěrem černé barvy s protiskluzovou úpravou. Spojnice dílů stahovacích schodů jsou pak galvanicky pokovené. Schody se skládají a rozkládají jako harmonika pomocí tyče nebo ručně.

Protipožární stahovací schody Kombo výborně tepelně izolují a jsou vhodné i do prostor, kde je kladen důraz na požární bezpečnost.

 

Galerie pro protipožární stahovací schody KOMBO